Paste the paper - Lithuanian

SVARBU: Norėdami gauti geriausius rezultatus, atidžiai vykdykite šias instrukcijas.

1. Prieš pradėdami patikrinkite, ar nėra defektų, modelio atitikimo, šešėlio (nuo krašto iki krašto ir ritiniui į ritinį). Įsitikinkite, kad visi partijos numeriai yra vienodi. Skundo atveju pasilikite visas etiketes.

2. Paruoškite sienas. Paviršiai turi būti sausi ir lygūs. Užpildykite visus įtrūkimus ir skyles. Iš anksto išklokite sieną, kad būtų užtikrinta tolygi spalva.

3. Iškirpkite ilgį iki tokio dydžio, kad viršuje ir apačioje būtų apkirpimas. Naudokite paruoštus maišytus klijus. Užklijuokite gausų klijų sluoksnį ant tapetų galo iš centro į išorę, užtikrindami, kad kraštai būtų gerai uždengti. Venkite pastos ant raštuotos pusės, nes tai gali pakenkti.

4. Sulenkite popierių lipnia puse į vidų ir leiskite jam įsigerti, kad popierius visiškai išsiplėstų, paprastai 5–8 minutes.

5. Pakabinkite pirmąjį ilgį vertikaliai, naudodami slydimo liniją arba gulsčiuką. Tolygiai išlyginkite popierių dekoratoriaus šepetėliu, kad išstumtų visus oro burbuliukus.

6. Atsargiai apipjaukite išilgai viršaus ir apačios.

7. Vėliau užpakalinės jungties ilgis ir venkite sutapimo. Apžiūrėkite pakabinus 3 ilgius. Sprendimas tęsti yra dekoratoriaus atsakomybė.

8. Atsargiai nuvalykite pastos perteklių tik kempine ir švariu vandeniu. Džiovinta pasta gali pažeisti popieriaus paviršių ir palikti baltas žymes. Išjunkite visus radiatorius ir leiskite natūraliai išdžiūti, kad išvengtumėte susitraukimo.

Svarbu: jei nustatoma gedimas, sustabdykite darbą ir grąžinkite visus neatidarytus ritinius ir etiketes pardavėjui, kuriame jie buvo įsigyti. Mes negalime būti atsakingi už padarinius dėl trūkumų, atsiradusių prieš pakabinant. Dėl defektų, kurie yra matomi pakabinimo metu, negali būti jokių pretenzijų, viršijančių 1 ritinį.

Pagaminta ES „Arthouse Ltd“, „Waterfoot BB4 7JU“, JK.

Kliento pagalbos linija +44 1706239600.

Apsilankykite www.arthouse.com