Paste the paper - Polish

WAŻNE: Aby uzyskać najlepsze wyniki, postępuj dokładnie według poniższych instrukcji.

1. Przed rozpoczęciem sprawdź defekty, dopasowanie wzoru, cieniowanie (od krawędzi do krawędzi i od rolki do rolki). Upewnij się, że wszystkie numery partii są takie same. Zachowaj wszystkie etykiety na wypadek reklamacji.

2. Przygotuj ściany. Powierzchnie powinny być suche i gładkie. Wypełnij wszelkie pęknięcia i dziury. Wyrównaj ścianę, aby uzyskać jednolity kolor.

3. Przyciąć odcinki do odpowiedniego rozmiaru, pozostawiając margines na górze i na dole do przycięcia. Użyj gotowego zmieszanego kleju. Wklej dużą warstwę kleju z tyłu tapety od środka na zewnątrz, upewniając się, że krawędzie są dobrze zakryte. Unikaj wklejania się po stronie ze wzorem, ponieważ może to spowodować uszkodzenie.

4. Złożyć papier, stroną klejącą do środka i pozostawić do namoczenia, aby zapewnić pełne rozszerzenie papieru, zwykle 5 - 8 minut.

5. Zawiesić pierwszy odcinek pionowo za pomocą pionu lub poziomicy. Wygładź papier równomiernie za pomocą pędzla dekoratora, aby usunąć wszelkie pęcherzyki powietrza.

6. Ostrożnie przytnij górną i dolną część.

7. Połącz poszczególne odcinki na styk i unikaj nakładania się. Sprawdź po zawieszeniu 3 długości. Decyzja o kontynuowaniu jest obowiązkiem dekoratora.

8. Natychmiast ostrożnie zetrzyj nadmiar pasty wyłącznie gąbką i czystą wodą. Wysuszony na paście może uszkodzić powierzchnię papieru i pozostawić białe ślady. Wyłącz wszystkie grzejniki i pozostaw do naturalnego wyschnięcia, aby zapobiec skurczowi.

Ważne: w przypadku wykrycia usterki należy przerwać pracę i zwrócić wszystkie nieotwarte rolki i etykiety sprzedawcy, w którym zostały zakupione. Nie możemy być pociągnięci do odpowiedzialności za straty następcze za wady widoczne przed zawieszeniem. Reklamacje przekraczające 1 rolkę nie są uwzględniane za wady widoczne w momencie zawieszenia.

Wyprodukowano w UE dla Arthouse Ltd, Waterfoot BB4 7JU, Wielka Brytania.

Infolinia dla klientów +44 1706239600.

Odwiedź www.arthouse.com