Paste the wall - Polish

WAŻNE: Aby uzyskać jak najlepszy efekt, należy starannie przestrzegać poniższych instrukcji.

Przestrzegać tych instrukcji.

UWAGA: Jest to produkt do przyklejania na ścianę.

1. Przed rozpoczęciem sprawdź, czy na tapecie nie występują defekty oraz czy wzór i odcień są identyczne na wszystkich krawędziach i rolkach. Upewnij się, że wszystkie numery partii są takie same. Zachowaj wszystkie etykiety na wypadek reklamacji.

2. Przygotuj ściany. Ich powierzchnia powinna być sucha i gładka. Wypełnij wszelkie pęknięcia i otwory. Zagruntuj ścianę, aby otrzymać jednolity kolor.

3. Przytnij tapetę na długość, pozostawiając na górze i na dole odstęp, który później skrócisz. Użyj gotowej mieszanki kleju.

4. Nanieś sporą ilość kleju
na ścianę na powierzchni szerszej niż szerokość tapety.

5. Przyklej pierwszy odcinek pionowo do ściany, posiłkując się pionem lub poziomicą. Wygładź powierzchnię tapety pędzlem malarskim, aby pozbyć się pęcherzy powietrza.

6. Ostrożnie przytnij górną i dolną krawędź.

7. Kolejne odcinki przyklejaj dokładnie przy krawędzi poprzednich i unikaj nakładania ich na siebie. Po przyklejeniu 3 odcinków sprawdź efekt. Decyzja dekoratora.  kontynuowaniu pracy należy do 

8. Ewentualny nadmiar kleju od razu dokładnie wycieraj gąbką zamoczoną w czystej wodzie. Zaschnięty klej może uszkodzić powierzchnię tapety i pozostawić na niej białe ślady. Wyłącz wszystkie grzejniki i pozwól tapecie swobodnie wyschnąć, aby zapobiec jej skurczeniu.

WAŻNE: W razie wykrycia defektu należy przerwać pracę i zwrócić wszystkie nieotwarte rolki wraz z etykietami do sprzedawcy, u którego zostały kupione. Nie ponosimy odpowiedzialności za straty następcze wynikające z defektów, które były widoczne przed rozpoczęciem klejenia. W przypadku defektów widocznych w momencie klejenia roszczenia obejmujące więcej niż 1 rolkę nie będą uwzględniane.

Wyprodukowano w UE dla Arthouse Ltd, Waterfoot BB4 7JU, UK. INFOLINIA: +44 1706 239600. Zapraszamy na stronę www.arthouse. com