Paste the wall - Lithuanian

SVARBU: Norėdami gauti geriausius rezultatus, atidžiai vykdykite šias instrukcijas.
PASTABA: Tai yra „Paste The Wall“ produktas.

1. Prieš pradėdami, patikrinkite, ar nėra defektų, modelio atitikimo, tamsinimo (nuo krašto iki krašto ir ritininio ritinėlio. Įsitikinkite, kad visi partijos numeriai yra vienodi. Jei turite skundą, išsaugokite visas etiketes.

2. Paruoškite sienas. Paviršiai turėtų būti sausa ir lygi. Užpildykite visus įtrūkimus ir skyles. Iš anksto išklokite sieną, kad būtų užtikrinta tolygi spalva.

3. Iškirpkite ilgį iki tokio dydžio, kad apipjaustymas būtų viršuje ir apačioje.

4. Naudokite paruoštus maišytus klijus. Ant sienos užklijuokite gausų klijų sluoksnį, platesnį nei sienų dangos plotis.

5. Pirmąjį ilgį pakabinkite vertikaliai, naudodamiesi slydimo linija arba gulsčiuku. Tolygiai išlyginkite popierių dekoratorių šepečiu, kad išstumtų visus oro burbuliukus.

6. Atsargiai apipjaukite išilgai viršaus ir apačios.

7. Vėliau užpakalinės jungties ilgis ir venkite persidengimo. Apžiūrėkite pakabinus 3 ilgius. Sprendimas tęsti yra dekoratoriaus atsakomybė.

8. Atsargiai nuvalykite pastos perteklių tik kempine ir švariu vandeniu. Džiovinta pasta gali pažeisti popieriaus paviršių ir palikti baltas žymes. Išjunkite visus radiatorius ir leiskite natūraliai išdžiūti, kad išvengtumėte susitraukimo.

SVARBU: Jei nustatoma gedimas, sustabdykite darbą ir grąžinkite visus neatidarytus ritinius ir etiketes mažmenininkui, kuriame jie buvo įsigyti. Mes negalime būti atsakingi už pasekmes, patirtas dėl defektų, atsiradusių prieš pakabinimą. Dėl defektų, kurie yra matomi pakabinimo metu, negali būti jokių pretenzijų, viršijančių 1 ritinį.

Pagaminta ES „Arthouse Ltd“, „Waterfoot BB4 7JU“, JK.
KLIENTŲ PAGALBA: +44 1706 239600. Apsilankykite www.arthouse.com